Kdo jsme

Ahoj všichni,

Jmenujeme se Honza a Pepa. Jsme nutriční poradci a fitness trenéři, kteří rádi vaří a ještě radši jí. Byli a jsme unaveni, a to doslova, z jídel, která se v Praze běžně nabízí: jídla přesolená, plná levných škrobů a oleje , jídla zahuštěná a chemicky dochucovaná. Jasně, chutnají dobře, ale člověk si po nich chce jít tak akorát lehnout.

Podle nás by jídlo mělo překypovat barvami, zdravými makroživinami, vlákninou, antioxidanty, vitamíny, přírodou. Takové jídlo jsme se rozhodli pro vás i pro sebe vařit.

Proto jsme otevřeli SUN SHOT Superfood Bar. A proč super? Protože naše jídla jsou nabitá superpotravinami, jako například bio ovoce açaí plné zdravých tuků a antioxidantů, které dovážíme z Amazonie, kde tím zároveň pomáháme místním komunitám. Najdete u nás 100% kokosovou vodu z thajské farmy, ale také správně vypraženou kávu, zdravé domácí limonády a smoothies. Samozřejmě u nás nechybí čerstvé lokální produkty. Neuvidíte u nás plastové obaly, ale obaly z rostlin a kokosové misky, které vám rádi prodáme domů.

Pokud to máte jako my, pokud vám není jedno, co do sebe dáváte, pokud jste aktivní lidi, máte rádi pohodu a úsměv, stavte se u nás v Sun Shotu pro... no pro dávku slunce! Společně naučíme Prahu lépe jíst!:)

"JÍM SUPER, JSEM SUPER!"

Honza & Pepa

en/cz