Pro školy

Hledáte alternativu ke klasické školní jídelně? Chcete nabídnout svým žákům zdravější a pestřejší nabídku svačin a obědů? Sunshot je tu pro vás!

Děti potřebují pravidelnou a vyváženou stravu, bohatou na bílkoviny, celozrnné sacharidy a zdravé tuky. Nejen kvůli růstu a správnému vývoji, ale také proto, aby zvládly všechny náročné fyzické a psychické aktivity, kterým se přes den věnují. Nutričně chudé jídlo sice zasytí, ale neposkytne tělu ty správné živiny. Děti jsou pak unavené, nepozorné a podrážděné, mají problémy s koncentrací a podáváním výkonů. Nesprávné stravování může mít v některých případech i vážnější zdravotní následky, jako je rozvoj dětské obezity, anorexie či bulimie.

Sunshot: Dejte svým žákům šanci naučit se jíst zdravě!

Věříme, že na předávání správných stravovacích návyků a volbě vhodných potravin a pokrmů u dětí školního věku by se měla stejných dílem podílet rodina i škola. Společně se Sunshotem můžete dětem ukázat, že zdravé a nutričně vyvážené jídlo může být chutné a navíc skvěle vypadat! V Sunshotu vaříme jídla plná proteinů a prospěšných tuků, nabitá vitamíny a antioxidanty. Se solí šetříme, nepoužíváme levné škroby a oleje, umělá dochucovadla ani zahušťovadla. Mezi našimi ingrediencemi převládají superpotraviny (losos, luštěniny, ořechy, bobule, kurkuma a další), které dodávají organismu živiny potřebné k jeho správnému fungování. Suroviny nakupujeme čerstvé od lokálních farmářů a často v bio kvalitě. Po konzumaci našich jídel jsou strávníci plní energie, ve výborné fyzické i psychické kondici, připravení na další aktivity. Žádné usínání nad učebnicemi či těžké břicho na odpoledním tréninku. I děti mají právo cítit se fresh!

Na co se mohou vaši žáci těšit?

V Sunshotu nabízíme dovážku jídel formou celotýdenního svačinového a/nebo poledního menu, a to za sníženou cenu! Objednané jídlo zavezeme v recyklovatelných obalech přímo do vaší školy vpředem domluvený čas. V případě speciálních požadavků (vegetariánská, veganská či raw strava, bezlepková či bezlaktózová dieta, dětská obezita) se lze domluvit na individuálním jídelníčku.

  • Svačinové misky – skvěle zasytí a dodají energii!
  • Obědové supermisky – superpotraviny pestrých barev i chutí!
  • Proteinové koláče a raw dezerty – i mlsat se dá zdravě!
Potvrzení emailu
131617118
en/cz