Sunshot catering – paleta chutí a barev

Plánujete firemní večírek, svatbu nebo rodinnou oslavu? Chcete své hosty nejen oslnit skvěle vypadajícím a chutnajícím občerstvením, ale myslíte i na jejich zdraví? Jste tu správně. Sunshot nabízí zcela netradiční catering. Zapomeňte na řízky, chlebíčky s bramborovým salátem a dezerty plné nezdravých cukrů a tuků. Správnou volbou jsou superpotraviny! Jídla plná makroživin, vitamínů a antioxidantů, po kterých se budou všichni cítit skvěle a plní energie. Mnohdy v bio kvalitě, většinou od lokálních dodavatelů. Servírovány v čistě přírodním či recyklovatelném nádobí. Výběrem těchto pokrmů můžete před svými hosty prezentovat své hodnoty – důraz na kvalitu, péči o zdraví a udržitelnost.

Naše motto: Jíst zdravě, cítit se fresh!

Sunshot ochotně připraví catering na míru vašim požadavkům a potřebám. Vegetariánské, veganské či low carb pokrmy? Žádný problém! V našem malém přátelském kolektivu máme nutriční poradce, kteří rádi pomůžou se sestavením toho nejvhodnějšího jídelníčku. A na co se můžete těšit? Na naše superfood misky, pestré jednohubky nabité makroživinami, skvělé raw dorty… Dokážeme vám, že zdravé jídlo může být chutné a navíc krásně barevné. Prostě pastva pro oči i žaludek.

Catering pro firmy

Pořádáte teambuilding, firemní večírek, prezentaci pro partnery či klienty? Nebo třeba virtuální meeting s občerstvením? Ohromte všechny skvělým kulinářským zážitkem!

Více informací
 

Svatby

O nejúžasnějším dni života si zasloužíte jen to nejlepší. Skvěle vypadající, chutné a zdravé jídlo, stejně jako osobní a přátelský přístup. Sestavíme pro vás superfood menu, aby vaše svatba byla opravdu super!

Více informací
 

Soukromé oslavy

Narozeninová oslava, rodinná sešlost či dámský večírek? Objednejte si na svou párty nápaditý a pestrý catering. Vaši hosté vám za to poděkují!

Více informací
 
 

 


Od nás k vám

Vrámci služeb cateringu vám jídlo kamkoli dovezeme – do firmy, na místo konání svatby nebo přímo k vám domů. Servírujeme podle vašich požadavků.

  • Jídlo můžeme připravit čerstvé přímo na místě. Prostě si k vám dovezeme suroviny a vše perfektně a fresh naaranžujeme do stylových kokosových misek a na podnosy.
  • Pokud upřednostňujete rychlejší variantu ready to eat, vybrané jídlo vám dovezeme vpředem domluvený čas, zabalené do recyklovatelných obalů.

 


V hlavní roli: superpotraviny

Losos je vysoce výživná ryba plná zdravých tuků, bílkovin, vitamínů B, omega-3 mastných kyselin, draslíku a selenu. Zahrnutí lososa do vaší stravy pomáhá kudržení zdravé váhy a snížení rizika srdečních onemocnění a cukrovky.

Luštěniny (fazole, čočka, sója, hrách) jsou bohatým zdrojem vitamínů, různých minerálních látek, bílkovin a vlákniny. Nejnovější výzkumy ukazují, že konzumace luštěnin může být velmi prospěšná při léčby diabetu 2. typu, stejně jako při snižování krevního tlaku a cholesterolu.

Vejce jsou bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny a jedinečné antioxidanty. Vědci dokázali, že pravidelná konzumace vajec snižuje riziko srdečních onemocnění a cukrovky. Dbáme na to, aby námi používaná vejce pocházela vždy od slepic zvolného výběhu, a v jejich odběru spolupracujeme smístními farmáři.

Avokádo je ovoce bohaté na živiny a vlákninu, které mohou hrát roli při snižování zánětů a chronických onemocnění.

Bobule (borůvky, jahody, maliny, brusinky nebo ostružiny) jsou plné živin a antioxidantů. Obsahují spoustu vitamínů, minerálů, vlákniny a antioxidantů. Silné antioxidační vlastnosti bobulí jsou spojeny se sníženým rizikem srdečních onemocnění, rakoviny a dalších zánětlivých stavů.

Ořechy a semena (mandle, arašídy, slunečnicová semínka, kešu ořechy, pistácie) jsou bohatých zdrojem vlákniny, bílkovin a zdravých tuků. Obsahují také různé rostlinné sloučeniny s protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi, které mohou chránit před oxidativním stresem. Výzkumy ukazují, že konzumace ořechů a semen může mít ochranný účinek proti srdečním onemocněním.

Matcha je čaj bohatý na aminokyseliny, beta-karoten, chlorofyl a antioxidanty. Dále obsahuje vysoké množství vitaminu C, B1, B2, B12 a P (neboli flavonoidů). Naprosto unikátní je také výskyt vitaminu A. Z tohoto důvodu pozitivně ovlivňuje naše zdraví a jeho pravidelnou konzumací můžeme zesílit naši obranyschopnost a podpořit čištění či zásaditost krve. Zároveň matcha také snižuje stres a napětí, má uklidňující účinky a dokáže stimulovat pozornost.

Kurkuma má silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Studie ukazují, že kurkumin může být velice prospěšný při léčbě a prevenci chronických onemocnění, jako je rakovina, srdeční choroby a cukrovka. Může také napomoci hojení ran a snížení bolesti.

Zázvor se používá pro svou chuť a potenciální léčivé účinky. Může být užitečný při léčbě nevolnosti a bolesti a také při prevenci některých chronických onemocnění.

en/cz